İletişim

_TRX2578.jpg

Terminaller & 
Modeller

Tek Platform

Çok çözümlü

Özel ödeme platformumuz tüm ortamlara ve satış otomatlarına uyum sağlamak amacıyla farklı formlarda, tek bir cihazda birden fazla ödeme şeklini barındıracak şekilde üretilmiştir.

 

P6X serisi, gıda veya içecek otomatları gibi self servis satış noktaları için

tasarlanmıştır. Satış otomatlarının boyutları farklı olabildiğinden, P6X serisi ve farklı tasarımlarla tüm otomat formlarına en iyi çözümü getirmektedir.

 

İşletmenizin temassız ödeme çözümüne ihtiyacı var ise, Payter P6X ailesi self servis satış noktalarına uygun geniş bir ürün yelpazesiyle cevap veriyor. İş yerinizi daha verimli yönetmenize yardımcı olacak cihazı ve bununla birlikte kendi ürünümüz olan uygun yazılımı bulmakta size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

"Payter terminalleri nakit parayı idare etmenin riskini ve masraflarını azaltmanın ilk adımı"

Öngörülü / Sezgisel

Kullanımı Kolay

Cihazın kullanımı kolay ve sezgisel.

Başka cihazlar ile bağlantı kurulmasına gerek olmadan ve giriş yapılmasına gerek olmadan  sadece çalıştırın. Bağış yapmanız için tek yapmanız gereken kartınızı veya telefonunuzu okuyucuya tutmak. Cihaz bağış miktarını işleyecektir.

Bağışlar düşük meblağlardan oluştuklarından, pin ile giriş yapılmasına gerek yok. Bu şekilde hızlı ve güvenli işlemler gerçekleştirilmiş oluyor. Bunun sayesinde hem bağış yapan için hem de bağış kurumu için bir kolaylık sağlanmış oluyor.

Terminalin taşınabilir seçeneğinin 8 saatlik bir pil ömrü vardır, bu nedenle aynı cep telefonu gibi sadece gece şarja koymanız yeterli olacaktır.

 

Bağış meblağları

Ayarlanabilir

Terminal belirlenmiş hazır meblağlara göre ayarlanabilir. Örneğin 2TL, 5TL veya 10TL. Hatta 2TL gibi bir hazır ayar da belirlenebilir. Butona basarak toplamı ayarlanmış hazır meblağlara göre de artırılabilir. Her bağıştan sonra minimum hazır meblağa yeniden ayarlanabilir. Bağış meblağının seçilmesine izin vereceği için ortalama bağışlar otomatik olarak yükselecektir.

 
P66W
20180618GACreditcallFeathers-38
3.NTCP8_productfotografie_CommunicationUnit
4.NTCP8_productfotografie_P66_Frontview_wmf

Entegre Çözüm

 

7/24 bağış toplamak

Terminal direkt olarak bir ekrana, duvara hatta vitrine entegre edilebilir. Bu şekilde 7/24 bir bağış ortamı yaratılabilir.  Cihaz beyaz veya siyah olarak temin edilebilir. Cihazlar kolayca bir yılbaşı ağacının devresine ışıklarını yakmak için bağlanabilir, bir araba plakasına bağlanabilir, bir videonun başlatılması gibi bir bağışçıya teşekkür için güzel anlar yaşatabilir.

 

Siyah olarak da temin edilebilir

 
Payter_P66_Side_P
P66Table top
Payter_P66_Front_P
Payter_P66_Front

Masaüstü

Tak ve çalıştır

Masaüstüne yerleştirmek üzere, bağış kutusunu kişiselleştirmek için cihazı kendi markanızı gösteren bir kasanın içinde barındırmak mümkündür.

Markalı kasa kolayca yerleştirilebilir ve kaldırılabilir. Kasalar farklı şekillerde ve boyutlarda temin edilebilir. Kurma sadece elektrik prizine bir bağlantı kullanarak Tak ve Çalıştır şeklindedir. Takar takmaz bağış kabul etmeye başlayabilirsiniz.

Siyah olarak da temin edilebilir

 
 
Payter_P66_Side
Payter_P66_Side1
Payter_P66_Front_edited
Payter_P68_Back

Taşınabilir

Tek ek ünite

Paytertaşınabilir ve kullanımına göre 8 saat pil ömrüne sahip bir seçenek sunuyor. Bu cihaz masa üstü bir bağış kutusu olarak da kullanılabilir.

 

 • Kolay kullanım

 • Hızlı

 • Güvenli

 

Terminaller markanızı yansıtan bir plaka ile de temin edilebilir. Bu plakalar kampanyalara göre özelleştirilebilir, farklı boyutlarda ve şekillerde üretilebilir ve rahatça değiştirilebilir veya çıkartılabilir.

 

Siyah olarak da temin edilebilir

P68 White
P68W
Payter_P68_Side_P
Payter_P68_Front_P_2
Payter_P68_Side

Hepsi Bir Arada

Tap dip orswipe

Temassız kart sahibi olmayan birçok yabancı misafirin veya turistlerin bulunduğu ortamlarda, entegre cihazlar veya masa üstü terminaller ‘Hepsi-bir-arada’ formuylahem çipli hem de manyetik sistemi kullanan kartlı çözümü içerebilir.

 

 • Temassız (dokun)

 • Chip(dip)

 • Manyetik şerit (swipe)

Siyah olarak da temin edilebilir

 
 

Bağlaması kolay / Kolay bağlantı

Her entegrasyon sistemine bir çözüm

LAN bağlantısı ve serial USB, MDB ve GSM/GPRS için arayüzleriyle P6 serisi personelsiz kullanılan temassız işlemler için en uygun çözümdür.Standart arayüzlerin dışında, P6 terminallerinin turnike, kapı, oto yıkama veya servo motor gibi ekstra cihazları bağlamak için giriş ve çıkışları mevcuttur.

3G/4G MODEM

LAN

Data kontratı

Her Payter terminalinin bir LAN bağlantısı mevcuttur ve bu tercih edilen bağlantı metodudur. LAN bağlantısı mevcut değilse, terminale entegre 3G/4G modem temin edilebilir. Payter hepsi-bir-arada çözümünün bir ek hizmeti olarak sizin terminalleriniz için bir veri kontratı da sağlayabilir. Terminaller GSM modem, SİM kartı ve hizmet kontratı ile temin edilebilir ve bu direk ‘tak ve çalıştır’ yöntemiyle harekete geçirilebilir.  

 

Cam arkası

Tamamen entegre

Temassız ödeme yöntemi cam veya plastik arkasına tamamen entegre olan, vandalizme karşı koruyan görünümü hoş bir çözüm sunuyor. Payter OEM ünitesi geliştirerek oto yıkama, elektrikli araç şarj istasyonları, otoparklara ve çamaşırhaneler gibi açık hava ortamlara da bir çare getirmiş oluyor.

 

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Markalaşma

Bugün artık bir ürün için kuvvetli bir marka ve imaj şart. Markanızın ve hizmetlerinizin görünürlüğünü Payter’in kişiselleştirilmiş ürünleri ile artırın. Tüm Payter ürünleri logonuzla ve kurumsal kimliğinizle temin edilebilir. Sizin renklerinizin ve kurumsal kimliğinizin Payter ürünlerinin özel ürünleriyle birleşmesiyle pazarlama stratejinizde kullanacağınız güçlü bir görünürlük yaratacaktır.

 

Farklı seçenekler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Farklı seçenekler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Aksesuarlar

Cihazlarınız için ek aksesuarlar ihtiyacını varsa yardımcı olabiliriz:

 • MDB Cable split 1m kablo

 • Montaj çerçeveleri

 • 10m LAN kablo CAT 5.

 • Vandalizme dayanıklı kubbe anten

 • Seri kablo

 

Farklı seçenekler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Yazılım Geliştirme Seti

Kendi uygulamanızı geliştirin

Payter okuyucuları için Payter Geliştirme Seti (SDK) sayesinde yenilikçi uygulamalarınızı yaratabilirsiniz. SDK, okuyucuların tüm seçeneklerinin kullanımını sağlayacak (kod ve kullanım kılavuzu dahil) geliştirme gereçlerini içerir. RS232, TCP/IP gibi farklı bağlantıları kullanarak, SDK herhangi bir host sistemden tüm spesifikasyonları Payter’e, Payter proprietaryremote terminal protocol(Özel Uzaktan Terminal Protokolü) kullanarak iletmektedir.

 

 

RTP protokolü farklı şekillerde kullanılabilir. API raporu JSON formatlanmış rapor isteğinde bulunmak için kapsamlı mekanizmalar sunmaktadır.

 

SDK ile birlikte 5 saat destek ve Payter Geliştirme Merkezine erişim temin edilir. ​Bu şekilde terminal düzenlemesi için gereken dosyalar indirilebilir, destek soruları gönderilebilir ve RMA’ler raporlanabilir.

 

Özelleştirme

Kişiselleştirilmiş Çözümler

Güvenli ve geleceğe karşı korumalı tanımlama, e-bilet kesme ve elektronik ödemeler için Payter’in tecrübelerinden ve gelişmelerinden, geliştirme departmanımızdan faydalanın.
Şirketinizin ihtiyaçlarına göre bir ürün geliştirmemizi istiyorsanız, uzmanlığımızla size yenilikçi ve yeni teknolojiler ile sürdürebilir bir çözüm yaratacağız.