İletişim

Çalışma Şekli

 

Ödeme sistemleri

Payter terminals accept all forms of cashless payments

Payter aşağıdaki uluslararası kredi kartı ve banka kartı sistemlerini desteklemektedir.

Başlarken

İşlem süreci

Nakitsiz Bağış Terminalimizi seçtiğinizde, kredi kartı ve banka kartlarıyla bağış kabul edebileceksiniz. Amacımız size rahat ve kusursuz bir uygulama sağlamak. Bağışları kabul edebilmek için,banka ödeme geçidi (Gateway) veya bir Acquirer banka ile bir anlaşmaya ihtiyacınız olacaktır

Card                                                   Terminal                                                Gateway                                Acquiring Bank                   Merchant Bank

Payter works with the  biggest processors and acquirers in the United States, UK and Europe to provide you with the freedom of choice of your preferred banking partner. We will help you to select the best partners for you to ensure a smooth and speedy setup of the Payment terminal.

 
 

Gateway’lerve bankalar

Size seçim kolaylığı sağlamak amacıyla ABD, İngiltere ve Avrupa’daki en büyük işlemciler ile çalışıyoruz.

Gateway'ler
Avrupa
 USA

Raporlama

Kontrol hep sizde

MyPayter tüm işlemlerinizi tek ortamda takip etmenizi sağlıyor.

Tek veya birkaç işlemi belli arama kriterlerine göre sorgulayabilir ve görebilirsiniz. MyPayter’den ayrıca anında Excel ve CSV dosyaları yaratabilirsiniz.

 

(Faydalar)

 

  • Bağışlar hakkında anında bilgi

  • Bağlantıları gözetleme, hataları tespit etme

  • Bağış terminallerinizi takip etme

  • Ücretsiz oluşu

  • İşlem verileri için anında API indime

Creditcall

Raporlama, makbuz hazırlama ve para iadeleri

WebMISCreditcall Ödeme Gateway ekosisteminin en görünür parçasıdır. Size tüm işlemleri tek bir yerde görmenizi sağlar.

Bir terminal satın aldığınızda Creditcall’ın WebMISportalına giriş bilgilerini elde edeceksiniz.

WebMIS bilgilerinizi sanal ortamda kolay bir şekilde gözden geçirmenizi sağlayacaktır.

Tek veya birkaç işlemi belli arama kriterlerine göre sorgulayabilir ve görebilirsiniz. Büyük hacimli veri sorgulandığında WebMIS sizin için anında veya belirlenmiş zamanlarda Excel veya CSV dosyası olarak kayıt edebilir.

 

WebMIS ile makbuz basabilirsiniz ve gerekirse bir para iadesi de gerçekleştirebilirsiniz.

 
 

Terminal Yönetim Sistemi

Hep güncel

Payterokuyucularınınözelveuzaktan yazılım indirme mekanizmaları var. Bu güvenli indirme metodu yazılımın ve Payterokuyucularının ayarlarının uzaktan ve güvenlibir şekilde ayarlanmasına izin verir. Bu durumda artık pahalı hizmet servislerine gerek kalmayacak ve yazılım hızlı ve etkin bir şekilde uygulanacaktır.

 

Bu şekilde gelecekteki gelişmelere ve ihtiyaçlara da cevap verebilecek bir sistem kurulduğundan, fonksiyonel değişiklikleriuygulamak kolay, güvenli ve düşük maliyetli olacaktır. Payter size bu imkanı Payter Terminal Yönetim Sistemi üzerinden sunuyor.

 

Avantajları:

 

  • Lojistik sürecin kolaylaştırılması

  • Uzaktan mobil erişim uygulamaları

  • Her angüncel terminal istasyonu

  • Yeni hizmetleri kolayca ekleme

  • Kolay üretim süreci

Bölgeler

Bize ulaşım

Desteklenen bölgeler           2019 beklenilen

Payter tüm Avrupa ülkelerinde, Türkiye’de, ABD’de ve Kanada’da faaliyet göstermektedir. Amacımız dünya çapında yayılmaya devam etmek. Bizimle çalışmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin!

 

Güvenlik

Olağanüstü Standartlar

Terminaller MasterCard, VISA, American Express ve Discover tarafından en son standartlara uygun onaylanmıştır. Bu akreditasyon, kartların Acquirer bankalarının sistemleri için de geçerlidir. Terminaller SSL TLS 1.2, SRED and DUKPTgüvenlik önlemlerini içerip PCI tarafından veri güvenliği için belirtilen uygulamalarıyla uyum içindedir ve onaylanmıştır. İşlemlerin Creditcall gibi gateway’lerin üzerinden aktarılması da PCI tarafından onaylanmıştır. Terminallerin üretimi MasterCard ve TüV tarafından Terminal Kalite Yönetimi Sistemi kapsamındadaonaylanmıştır

 

Off-line işlemler

 

Payter terminalleri çevrim içi ve çevrim dışı işlem yapabiliyor. Tüm çevre dışı bankayla yapılan iletişim ve şifrelemeler güvenli olarak bir SAM’de depolanıyor (Secure Application Module EAL 5+), bu bir EMV kart kadar güvenlidir.

 

Kurcalanma veya hırsızlık

Kontrol sizin elinizde

Tüm terminaller kaybedilse veya olası bir çalınma durumunda uzaktan etkisiz hale getirilebilir. Terminaller hesabınıza doğrudan bağlı olan bir SAM modülü gibi birkaç güvenlik önlemiyle tasarlandılar. Bu nedenle dışarıdan birinin cihazı kurcalaya bilmesi yok denecek kadar az bir ihtimaldir.