Feragat Beyanı

Payter B.V. ve ortak şirketlerinin web siteleri son derece dikkat ve özenle hazırlanmıştır. Maalesef, her zaman bazı bilgiler yazım hataları gibi sorunlar nedeniyle güncelliğini kaybedebilir, veya geçersiz hale gelebilir. Bu sebeple web sitemizden yayınlanan bilgilerden hak çıkartılamaz.

Web sitemizin kullanımı aşağıda belirtilen şartlara ve kısıtlamalara tabidir. Web sitemizin kullanımı kullanıcı adından o şartlara uyacağı anlamına gelir.

Payter B.V. , web sitemize erişiminden veya kullanımından kaynaklanan bir olası zarardan sorumlu tutulamayacaktır. Şirket, web sitenin hatasız veya kesintisiz çalışacağına dair bir teminat veremez.

Payter B.V., web sitemizde yayınlanan bilgilerin doğruluğuna ve bütünlüğüne dair bir açık veya imalı taahhüt veya beyannamede bulunmayacaktır. Web sitemizde yayınlanan tüm bilgiler veya tavsiyeler önceden haber vermeden değiştirilebilir veya kaldırılabilir.

Web sitemizde yayınlanan tüm yazı, fotoğraf, çizim, grafik malzeme, ticari isimler, logolar, kalite veya hizmet belgeleri gibi tüm öğeler Payter B.V.’nin mülkiyetinde veya lisansı altında olup, telif hakkı veya ticari marka hakkı veya fikri mülkiyetleri Payter B.V.’ye aittir. Web sitemize erişim ile birlikte bu hakların hiç biri kullanıcılara transfer edilemez.

 

Kullanıcılar, bizim yazılı iznimiz olmadan, web sitemizin her hangi bir içeriğini üçüncü şahıslara ödeme karşılığında kopyalayamaz, değiştiremez, silemez, iletemez veya dağıtamaz.

Payter B.V.’nin veya ortak şirketlerinden birinin sahip olmadığı, başka web sitelerine dair olası göndermeler veya bağlantılar bizim kullanıcılara sadece bilgi için web sitemize dahil edilmiştir. Böyle web sitelerin içeriğine dair hiçbir taahhüt vermediğimiz gibi, içeriğinin doğruluğu konusunda da yükümlülüğümüz yoktur.

Payter B.V.

Info

Request