Payter Türkiye Hakkında

Payter NFC temassız teknoloji konusunda uzman, önder ve lider.  2007’de Avrupa’da yola çıkıp temassız ve mobil ödemeler ve mobil pazarlama metotlarıyla anında isim yapıp kabul görmeye başladı. O günden beri, Payter sistematik olarak dünya çapında yenilikçi teknolojileri sürdürülebilir, güvenli, verimli ve kalıcı çözümler yaratmak amacıyla kurumlar tarafından proje ve sipariş aldı.

 

Payter ödemeleri özel devre kartlarıyla, dükkan kartlarıyla ve telemetri ile çok özel bir platform sunuyor.

Payter terminalleri gözetimsiz ortamlarda kullanılmak üzere, çeşitli şekil ve sistem olarak sunuluyor.

Edilen tecrübeye göre görülüyor ki temassız ödeme çözümlerini dahil etmek sadece geliri artırmakla kalmıyor, kullanıcı memnuniyetini de arttırdığı gibi cihaza gerçek zamanda bağlantı kurulmasına izin veriliyor.

 

Bir çok  NFC, Apple Pay vs. gibi ödeme çözümleri ile birlikte bu satış endüstrisinde yeni olanaklara yol açılıyor. Bu yeni olanaklar satış sektöründe müşteri ile kurulan bağlantıyı veya cihazların yönetimini yeniden şekillendiriyor. Payter sürekli kurumlara bu gelişmelerden faydalanabilmeleri için ürün ve hizmet geliştirerek yenilik peşinde.

Payter'in ana ilkeleri:

  • Doğru fiyata yüksek kalite

  • Müşteri odaklı üzün hizmet ve uzmanlık

  • Uluslar arası standartlar ile uyumlu: EMV onaylı

  • Muazzam tasarım

  • Herkes için (hem müşteri için hem tüccarlar için) kolay kullanım

  • Çok yönlü kullanım, entegre edilmesi kolay, geleceğin teknolojileri ile uyumlu

Her şey bir dokunuş kadar kolay olmalı

Kendimizi Geliştiriyoruz

Çok yetenekli ve yenilikçi bir geliştirmen ekibi Payter’in çalıştığı piyasaya en modern ve kişiselleştirmiş ürünleri sunmakla yükümlü. Bizim kendi çatımız altında barındırdığımız donanım, yazılım ve mekanik disiplinlerinden oluşan ürün geliştirme birimimiz çok kısa zamanda ihtiyacınız olan ürünü piyasaya sunabilir. Payter uzmanları güvenli ve geleceğe yönelik en yüksek standartlar ile uyumlu çözümler sağlıyorlar.

Verimli bir üretim süreci ile sofistike teknik ürünlerin üretiminde yılların tecrübesi birleştirildiğinde fiyat / kalite oranının en uygun olduğu görülüyor. Amacımız yüksek kalitede ürünleri ve hizmetleri maliyet ve tasarım açısından rakiplerimizden daha iyi şartlarda piyasaya sunmak.

Misyon

Amacımız yenilikçi teknoloji tecrübelerimize dayanarak, gelecekte de geçerli olacak sürdürülebilir güvenli ve verimli tanım, e-biletle, elektronik ödeme sistemleri geliştirmek. Payter müşterileri ile dünya çapında sağlam ortaklıklar kurmayı amaçlıyor.

 

NXP gibi bilinen şirketler ile yakın iş birliği Payter’in NFC konusunda en yüksek kaliteye ve en yeni teknolojiyi sunabilmesini sağlıyor.

 

Müşteriler alışveriş yapmanın bir telefon görüşmesi kadar kolay olduğunun farkına varıyorlar. Ayrıca, uluslararası standartları ve gelişmeleri yakından takip etme amacıyla, Payter Mobey Forum ve NFC gibi uluslararası forumların aktif üyelerinden biri. Mobil ödemeler dalında önder olup trend belirleyici bir şirket olmak için Payter büyük çabalar sarf ediyor.


İletişim