İletişim

Cihazlarımız

Tek Platform

Çok çözümlü

Bizim özel ödeme platformumuz tüm ortamlara ve satış otomatlarına uyum sağlamak amacıyla farklı formlarda tek cihazda birden fazla ödeme şeklini barındırarak üretilmiştir.

 

P6 serisi gıda veya içecek otomatları gibi cihazlar, başında personel olmayan satış noktaları için tasarlanmıştır. Satış otomatlarının boyutları farklı olduğundan, P6 platformu da farklı tasarımlarla tüm şartlara en iyi çözümü getirmektedir.

 

Sizin de bir temassız ödeme terminale mi ihtiyacınız var? Payter buna farklı ve gözetimsiz ödeme noktalarına uygun geniş bir ürün yelpazesiyle cevap veriyor. Size iş yerinizi daha verimli yönetmenize yardımcı olacak cihazı ve aynı zamanda kendi ürünümüz olan uygun yazılımı bulmakta yardımcı olacağız.

"Payter terminalleri nakit parayı idare etmenin riskini ve masraflarını azaltmanın ilk adımı"
5.NTCP8_productfotografie_P66-Iso
4.NTCP8_productfotografie_P66_Frontview_wmf
6.NTCP8_productfotografie_P66_iso_womf
3.NTCP8_productfotografie_CommunicationUnit
P66W

Temassız Terminal

Temassız ödeme inovasyonu


P66 European Vending Association’nin (Avrupa Satış Birliği) spesifikasyonlarına uygun tasarlanmış ve kolayca mevcut otomatlara entegre edilebilecek şık bir terminaldir. Sağlam ve dayanıklı terminallerine otomatlarına entegre edilebilir (veya cam bir bölmenin arkasına yerleştiriliyor) bu şekilde temiz ve profesyonel bir görünüm elde edildiği gibi vandalizm riski oldukça azalmaktadır.

Beyaz olarak da mevcut

 
2.NTCP8_productfotografie_P66s_iso
1.NTCP8_productfotografie_P66s_Frontview_womf
3.NTCP8_productfotografie_CommunicationUnit

Önden monte

Kompakt çözümler

P66S terminali dar alanlarda bulunan otomatlar veya tuvalet gibi yerlerde -bulunan otomatlara- entegre etmek için en ideal çözüm. P66S cihazı iki parçadan oluşuyor: kart okuyucusu ve iletişim ünitesi.

 

İletişim ünitesi makine içine takılabilir, kart okuyucusu her makineye monte edilebilir. Bu yöntem küçük ödeme terminalleri, yiyecek otomatları, umumi tuvaletler ve masa üstü kahve makineleri gibi aletler için çok uygundur.

 
 
P68B
P68I1
p68 iso
3.NTCP8_productfotografie_CommunicationUnit
P68 White

Hepsi Bir Arada

Tap, dip or swipe

P68 tüm kartlar için güvenli, hızlı ve rahat ödemeleri destekleyen şık bir terminaldir. Bu cihaz her kartı destekliyebilir: kredi kartı ve banka kartları ve çok çeşit manyetik şerit ile kullanılan sadakat kartları.

  • Temassız (Tap)  

  • Çip (Dip

  • Manyetik Şerit (Swipe

 


beyaz olarak da mevcut

 
8.NTCP8_productfotografie_P66_Anglecase
9.NTCP8_Productfotografie_P68_Anglecasing
10.NTCP8_productfotografie_P68_side
Payter_P66_Front_edited
Payter_P68_Front_2

Masaüstü Cihaz

Eğilimli kasa

Payter temassız ödeme terminalleri, entegrasyonu mümkün olmayan veya istenilmeyen yerlerde duruma yeni evrensel bir terminal ile cevap veriyor: Eğilimli kasa ek cihazı. Bu şık aksesuar otomatların yanına veya tezgahlara rahatça ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. Ayrıca duvara da monte edilebilir.

 

Eğilimli kasa müşteriler için talimat içeren bir plaka ile de hazırlanabilir.

Beyaz olarak da mevcut

 

Kolay bağlantı

Her entegrasyon sistemine bir çözüm

LAN bağlantısı ve serial USB, MDB ve GSM/GPRS için arayüzleriyle P6 serisi personelsiz kullanılan temassız işlemler için en uygun çözümdür. Standart arayüzlerin dışında, P6 terminallerinin  turnike, kapı, oto yıkama veya servo motor gibi ekstra cihazları bağlamak için giriş ve çıkışları vardır.

3G/4G MODEM

LAN

Data Kontratı

Her Payter terminalinin bir LAN bağlantısı vardır, bu tercih edilen bağlantı metodudur. LAN bağlantısı mevcut değilse, terminale entegre 3G/4G modem temin edilebilir. Payter hepsi-bir-arada çözümünün bir ek hizmeti olarak sizin terminalleriniz için bir veri kontratı da sağlayabilir. Terminaller GSM modem, SİM kartı ve hizmet kontratı ile temin edilebilir ve bu direkt ‘tak ve çalıştır’ yöntemiyle harekete geçirilebilir.  

 

Cam arkası

Tamamen entegre

Temassız yöntem cam veya plastik perspex’in  4-5mm kadar arkasında tamamen entegre olabilen, vandalizme karşı, size görünümü hoş bir çözüm sunuyor. Payter, oto yıkama, elektrikli araç şarj istasyonları, otoparklara ve çamaşırhaneler gibi açık hava ortamlarına OEM ünitesi geliştirerek bir çare getirmiş oluyor.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Markalaşma

Bugün artık bir ürün için kuvvetli bir marka ve imaj şarttır. Markanızın ve hizmetlerinizin görünürlüğünü Payter’in kişiselleştirilmiş ürünleri ile artırın. Tüm Payter ürünleri logonuzla ve kurumsal kimliğinizle temin edilebilir. Sizin renkleriniz ve ve kurumsal kimliğiniz Payter ürünlerinin özel ürünleriyle birleştiğinde bu görünüm pazarlama stratejinizde kullanacağınız güçlü bir görünürlük yaratacaktır.

 

Farklı seçenekler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Aksesuarlar

Cihazlarınız için ek aksesuarlar ihtiyacını varsa yardımcı olabiliriz:

  • MDB Cable split 1m kablo

  • Montaj çerçeveleri

  • 10m LAN kablo CAT 5.

  • Vandalizme dayanıklı kubbe antenna

  • Seri kablo

 

Farklı seçenekler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Yazılım Geliştirme Seti

Kendi uygulamanı yarat

Payter okuyucuları için Payter Geliştirme Seti (SDK) sayesinde yenilikçi uygulamalarınızı yaratabilirsiniz. SDK, okuyucuların tüm seçeneklerinin kullanımını sağlayacak (kod ve kullanım kılavuzu dahil) geliştirme gereçlerini içerir. RS232, TCP/IP gibi farklı bağlantıları kullanarak, SDK herhangi bir host sistemden tüm spesifikasyonları Payter’e, Payter proprietary remote terminal protocol (Özel Uzaktan Terminal Protokolü) kullanarak, iletiyor.

 

 

RTP protokolü farklı şekillerde kullanılabilir. API raporu JSON formatlanmış rapor isteğinde bulunmak için kapsamlı mekanizmalar sunar.

 

SDK ile birlikte birlikte 5 destek saati ve Payter Geliştirme Merkezine erişim temin edilir. ​Bu şekilde terminal düzenleşimi için gereken dosyalar indirilebilir, destek soruları gönderilebilir ve RMA’ler raporlanabilir.

 

Özelleştirme

Kişiselleştirilmiş Çözümler

Güvenli ve geleceğe karşı korumalı tanımlama, e-bilet kesme ve elektronik ödemeler için Payter’in tecrübelerinden ve gelişmelerinden, kendi geliştirme departmanımızdan faydalanabilirsiniz. Şirketinizin ihtiyaçlarına göre bir ürün geliştirmemizi diliyorsanız, size uzmanlığımızı ve yenilikçi ve yeni teknoloji ile size sürdürebilir bir çözüm yaratabiliriz.

VendBox

MDB Logger & Executive Converter

MDB Logger

MDB bus üzerinden tüm iletileri kontrol etmeniz gerektiği her durumda, VendBox bir MDB logger olarak yapılandırılabilir. VendBox 256 MB kadar kayıt dosyası olarak SD karta yükleyebilir ve MDB tarafından ek güç gerektirmede çalıştırılabilir. Bu uzun süreli veri iletimi için çok uygun bir yöntemdir. Kayıt dosyaları SD kartından kolayca bir bilgisayara aktarılabilir. 

Executive Converter

VendBox, Payter terminalini her hangi bir Executive (Protokol A) ‘yı desteleyen satış otomatına bağlamak için uygundur.

 

Fiyat listeleri tak ve çalıştır sistemi ile SD kartı kullanılarak indirilebilir.