Nasıl Çalışır

Telemetri

Kontrol daima sizde

Telemetri / uzaktan kontrol cihazların temassız ödeme kabul ettiği gibi kullanıcılara uzaktan cihazları kontrol etme imkanını sağlıyor. Telemetri teknolojisi kullanıcılara sürekli ürün hareketi, nakit durumu ve cihazların durumu ile ilgili bilgi aktarımında bulunabilir. Bu değerli veriler kullanıcılara cihazların bakımı ile ilgili önlem almalarında yardımcı olabilir.

 

Gerçek zamanda para giriş bilgileri

(NFC, Nakit, Kapalı devre kart)

Ürün satışları

Bağlantıları ve hataları gözetleme

Ücretsiz faydalanma

Verilerin direkt indirilmeleri için API mevcut

 
 
 

Terminal Yönetim Sistemi

Hep güncel

Payter okuyucuların özel uzaktan yazılım indirme mekanizmaları var. Bu güvenli indirme metodu yazılımın ve Payter okuyucuların ayarlarının uzaktan ve emin bir şekilde ayarlanmasına izin verir. Bu durumda artık pahalı hizmet elemanlı servislere artık gerek kalmayacak ve yazılım hızlı ve etkin bir şekilde uygulanabilir.

 

Gelecekteki gelişmelere ve ihtiyaçlara da cevap verebilecek bir sistem kurulduğundan fonksiyonel değişiklikleri uygulamak kolay, güvenli ve düşük maliyetli olacaktır. Payter size bu imkanı Payter Terminal Yönetim Sistemi üzerinden sunuyor.

 

Avantajları:

 

  • Lojistik sürecin kolaylaştırılması

  • Uzaktan mobil erişim uygulamaları

  • Her daim güncel terminal istasyon

  • Yeni hizmetleri kolayca ekleme

  • Kolay üretim süreci

Başlarken

Süreç

Bizim Temassız Ödeme Sistemimizi seçecek olursanız, cihazlarınızla kredi kartı ve banka kartı ödemelerini kabul edebileceksiniz. Bizim amacımız, size rahat ve pürüzsüz bir uygulama sağlamak. Ödeme cihazlarından size yapılan ödemelerin sizin hesabınıza aktarılması için önce bir Acquirer Banka ve/veya bir Gateway ile anlaşma yapmanız gerek.

Card                                                   Terminal                                                Gateway                                Acquiring Bank                   Merchant Bank

Biz size seçim kolaylığı sağlamak amacıyla ABD, İngiltere ve Avrupa’daki en büyük işlemciler ile çalışıyoruz. Ödeme terminalin pürüzsüz ve hızlı kurulumu için sizin için en uygun ortakları bulmakta yardımcı olacağız.

Bağlı Cihazlar

Kanıtlanmış Çözüm

Payter standart eleman gerektirmeyen otomatların %99’u destekliyor.

Bizden desteklenen markaların örnekleri aşağıda:

Kendi Başında Çalışan Entegrasyonlar

Payter terminalleri bir çok kendi başına çalışa çözümler ile entegre edilmiştir.
Aşağıda Elektrikli Araç şarj istasyonlarından oto yıkama aletlerine kadar örnekler verilmiştir.

QR Kodları

Karttan çok daha fazlası

QR kodları sevdiğiniz atıştırmalıklarınız, içecekleriniz veya hizmetleriniz için  ödeme veya indirim metodu olarak popülarite kazanıyorlar. QR kodların daha çok ve daha farklı yerlerde kullanılmasını artırmak amacıyla, bir QR / barkod tarayıcısı direkt olarak terminale bağlanabilir. Taranan kod, terminalden dışında bir işlemci gerektirmeden, işlenebilir. QR / Barkod telefon uygulamaları üzerinden yapılan ödemeleri işlemek için kullanılabilir veya bazı müşterilere indirim sağlanabilir. İndirimler belli bir miktardan veya orandan oluşabilir, veya sadık müşteriler için bir kahve gibi ufak bir hediye olarak sunulabilir. Tarayıcı kağıt ve dijital kuponları okuyabildiği gibi, aynı anda iki kupon okuma yeteneğine sahip.

Payter ayrıca barkod tarayıcılı terminaller için özel tasarlanmış bir kasa temin edebilir.

Kuponun tanımlanması yerel bir ana sistem ile veya Payter sistemi üzerinden gerçekleştirilebilir.

 

 
 

GÜVENLİK

Olağanüstü Standartlar

Terminaller MasterCard, VISA, American Express ve Discover tarafından en son standartlara uygun tasdiklenmştir. Bu akreditasyon kartların Acquirer bankalarının sistemleri içi de geçerli. Terminaller SSL TLS 1.2, SRED and DUKPT güvenlik önlemlerini içerip PCI tarafından veri güvenliği için belirttiği uygulamalarıyla uyum içindedir ve onaylanmıştır. İşlemlerin Creditcall gibi gateway’lerin üzerinden aktarılması da PCI tarafından tasdiklenmiştir. Terminallerin üretimi MasterCard ve TüV tarafından Terminal Kalite Yönetimi Sistemi kapsamında onaylanmıştır

Off-Line İşlemler

Payter terminalleri çevrim içi ve çevrim dışı işlem yapabiliyor. Tüm çevrim dışı bankayla yapılan iletişim ve şifrelemeler güvenli olarak, EMV kartı kadar güvenli olan bir SAM’de depolanıyor (Secure Application Module EAL 5+) 

 


İletişim